Tworzymy świetny zespół!

W naszej rodzinnej firmie wierzymy, że największymi wartościami zgranego zespołu są uśmiech, szczęśliwa praca i słuchanie drugiego człowieka. Każdego dnia wdzięczni za to, co robimy, czerpiemy radość z realizacji naszych pomysłów, z samorealizacji i z dostarczania światu piękna.

Ale najważniejsza jest dla nas pomoc innym. Dlatego projektanci, wytwórcy i pasjonaci są u nas na pierwszym miejscu. Zarówno lokalni, jak i ci ogólnopolscy. Dzięki nam mogą się rozwijać i to cieszy nas najbardziej.

Wspieramy polskie marki!

5 najważniejszych zasad w naszej pracy

Przyświecają nam określone wartości i zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy, a także podczas samych Och! Bazarów.

  • miej pasję
  • bądź autentyczny
  • kochaj ludzi
  • sięgaj gwiazd
  • dawaj jakość

Nasze doświadczenie

Zarówno podczas targów, jak i pomiędzy nimi, zespół specjalistów czuwa nad dopracowywaniem każdego detalu realizacji poszczególnych edycji. Od promocji do satysfakcji.

Specjalne moce

Organizacja targów
Promocja w mediach społecznościowych
Organizacja wykładów i usług
Media i sponsorzy

Media

Piszą o nas i media i blogerzy, mówią stacje radiowe i telewizyjne.

Poniżej przykładowe publikacje, wariacje i recenzje:

Stylon
Film people
BAF avenue
I-Systems
Radio Kampus

Nasze doświadczenie

Organizacją targów polskich projektantów zajmujemy się od 2011 roku.
Przez ten czas tworzyliśmy lub współtworzyliśmy następujące wydarzenia:

Och! Idea

Poprzez rzetelną promocję i marketing promujemy polskich twórców organizując w największych miastach Polski wydarzenia na najwyższym poziomie..

Kreując światowe formaty imprez chcemy, aby klienci targów zawsze mieli wstęp wolny, by poznawali osobiście projektantów i nosili z dumą polską, designerską modę.